Kategorijas

Iesakām

List of products by brand Diogol

Diogol ir zīmols, kas radīts Francijā un nodarbojas ar izsmalcinātu seksa rotaļlietu ražošanu. Kāpēc šī produkcija ir īpaša? Pirmkārt, Diogol seksa rotaļlietu ražošanā tiek izmantoti tikai pašas augstākās kvalitātes materiāli – nerūsējošs tērauds un medicīniskais alumīnijs, un, otrkārt, šie produkti mākslinieciski tiek noslīpēti līdz pilnībai, nodrošinot arī īpaši pievilcīgu eleganci. Visa Diogol produkcija dalāma divās lielās grupās – produktos, kas veltīti vīriešiem, un produktos, kas veltīti sievietēm. 

Diogol sērija, kas veltīta vīriešiem, ražota no metāliskas krāsas materiāliem – šeit dominē sudraba toņi un mazliet zeltītais. Galvenās preču grupas, kuras pārstāv Diogol vīriešiem veltītā sērija, ir: erekcijas gredzeni, dažādas formas un izmēra locekļa tapas, anālie aizbāžņi – reflektori, skavas un īpaša dizaina slēdzenes, kas darbojas ar ledus palīdzību. Visi šie produkti ir ķermenim anatomiski piemēroti, ērti lietojami un droši. Tevi gaida ne vien īpaša stimulācija, bet arī daudzveidība! 

Diogol sērija, kas veltīta sievietēm, pauž krāsas un dzīvesprieku. Šeit dominē sudraba un zelta toņi, kā arī sarkanais un melnais. Visi produkti ir ne vien kvalitatīvi ļoti nostrādāti, bet arī estētiski ļoti pievilcīgi, jo rotāti ar mirdzošiem Svarowski kristāliem, noslīpētām detaļām un sīkiem akcentiem. Galvenās preču grupas, kuras pārstāv Diogol sievietēm veltītā sērija, ir: vaginālās bumbiņas, īpaša dizaina, formas un veidola anālie stimulatori un aizbāžņi, krūšu uzlīmes, kā arī krūšu un vagīnas klipši. Visi šie produkti ir ķermenim anatomiski piemēroti, ērti lietojami un droši. Tevi gaida estētiski pievilcīga stimulācija, jo dimanti taču ir sieviešu labākie draugi... 

Rādīt 3 preces no 3 prece(s)