Pirkšanas nosacījumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos interneta veikala NO18.lv piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 1. Tā kā NO18.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 2. NO18.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu, ar norēķinu karti vai ar PayPal starpniecību.
 4. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no 2 preces saņemšanas veidiem: piegāde ar kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē, vai ar Omniva pakomātiem. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.
 5. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad NO18.lv  paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
  Preču saņemšanas noteikumi: Parakstot šo pavadzīmi, es apliecinu, ka esmu tā persona, kas doto preci ir pasūtījis/-usi un esmu 18 vai vairāk gadus vecs/-a, kā arī nav nekādu ierobežojumu, kas varētu liegt man pasūtītās preces nopirkt. Es uzņemot visu atbildību par minētas informācijas pareizību.
 6. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 7. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. NO18.lv saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu (piemēram, bojāts oriģinālais iepakojums). Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu info@no18.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

  Atteikuma tiesības nevar izmantot, iegādājoties:
   - seksa rotaļlietas un palīglīdzekļus, to kopšanas un uzglabāšanas piederumus
   - lubrikantus, masāžas eļļas un losjonus
   - smaržas, kosmētikas un higiēnas preces (t.sk. stimulējošo kosmētiku), skuvekļus
   - prezervatīvus
   - pletnes un pātagas, BDSM aksesuārus ar auduma, ādas vai silikona elementiem
   - lateksa un vinila (PVC) gultas veļu un apģērbus
   - zeķes, zeķubikses, kaķenes tērpus, bodijus, apakšveļu un apakšveļas komplektus (ja ir atvērts biksīšu iepakojums)
   - parūkas
   - baterijas
   - grāmatas
   - komplektus, kuros ir iepriekšminētās preces.

 8. Ja garantijas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces bezmaksas garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Preces garantijas apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā.
 9. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
 10. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 11. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA Rigalink saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.
 12. Mārketinga aktivitātes: NO18.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.
 13. Interneta veikals NO18.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.