Iesakām

Fleshlight Girls Asa Akira


Fleshlight
E27397
Ir noliktavā

Izvēle
  • Dragon
Cena
€69,94
ar PVN
Skaits

Vēlies mīļāko? Slavenu mīlnieci, kurai bijis sekss ar daudziem, daudziem... daudziem... Kas daudz pieredzējusi, daudz māk? Pornogrāfijas filmu aktrise Tev ir vispiemērotākā. Vai vēlies seksu ar tādu? Mūsdienās tas vairs nav nekas neiespējams. Anatomiski precīzi izveidotais Asas Akiras (Asa Akira) masturbators Tev sniegs īpašu pieredzi, realitātes apziņu un nepārspējamas sajūtas.Pieejami dažādi masturbatoru un atveru veidi, tāpēc izvēlies:

Lotus (vagīna)

Fleshlight maigais, patīkamais, cilvēka ādu atgādinošais materiāls maigi ietvers Tavu locekli, radot apziņu, ka atrodies īstā vagīnā, turpretī tā iekšējā struktūra, kas veidota “Lotus” tekstūrā ar šauro ieeju un vairākiem ovāliem baudas kambariem, sniegs Tev neaizmirstamus mirkļus un baudkārus orgasmus. Swallow (mute)

“Swallow” tehnikā veidotā masturbatora iekšiene sniegs daudz un patīkamas izjūtas ikvienam. Tā "mute" ir salīdzinoši stingra, rievotais kanāls rada baudpilnas izjūtas un realitātes apziņu. Masturbatoru noslēdz stingrs kanāls, kas stimulē locekļa galviņu. - masturbatora garums 25,5 cm Komplektā ietilpst: 

- izņemams mīksta, elastīga, izturīga materiāla masturbators 

- cieta un izturīga masturbatora aptvere perlamutra krāsā 

- aktrises bilde ar autogrāfu 

- lubrikants